Smanos Wi-Fi/PSTN алармен систем + WiFi камера - бела

SKU
W100+IP6

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Пакетот „smanos W100i“ доаѓа со комплет W100 плус HD WiFi камера, што ви дава дополнителен мир. При несреќен случај на пробивање, истекување на гас, пожар или поплавување, не само што ќе добиете известување за апликација во реално време, исто така ќе можете да погледнете на местото на настанот за да го одредите соодветниот тек на дејствување што треба да се преземе. Без разлика дали сте на работа, на службено патување или на годишен одмор, имате целосно далечинско следење и контрола на можностите на вашиот W100i и паметен безбеден дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Semanos
Големина
No
HomeKit compatibility
No
Што има во кутијата?
W100 Wi-Fi/Phone Line Alarm System ×1 IP6 HD WiFi Camera x 1 MD2300 Wireless PIR Motion Detector ×1 DS2300 Wireless Door/Window Contact ×1 RE2300 Wireless Remote Control ×2

Product declaration