Speck SmartShell MacBook Air 13" Retina Display

SKU
Kalyf Speck MACBOOK AIR 13"
Боја
јасен / транспарентен %
виолетова %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SmartShell со елегантен дизајн за стилска заштита од гребнатини, отпечатоци и удари за вашиот Macbook. Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Air.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Големина
No
Производител
Speck
Боја
јасен / транспарентен
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)
Производител
Speck
Боја
виолетова
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration