STM Dux Rugged Case за 13" MacBook Pro - црвена

SKU
STM-122-094MY-48

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

STM Dux Case for 13inch MacBook Pro

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.4000
EAN code
0617529787208
Боја
Dark Red
Модел
No
Големина
MacBook Pro 13inch Retina
Капацитет
MacBook Pro 13inch
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Case Size
No
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)
Што има во кутијата?
STM Dux top and bottom clip-on cover.

Product declaration