STM Grace sleeve 11inch - night sky

SKU
STM-114-106K-44

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

STM Grace sleeve 11inch

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
EAN code
0617529786621
Боја
Dark Blue
Модел
No
Големина
11inch
Капацитет
11 inch
Бои
Blue
Материјал
Polyester
Case Size
11"
Тип на футрола
Sleeve

Product declaration