15" STM Judge торба - темно зелена

SKU
STM-112-147P-08

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Големина 15"
Главен материјал (и): 100% полиестер
Простор за уреди: H 10,04 x W 14,76 x D 1,18 in / H 25,5 x W 37,5 x D 3 см
Надворешни димензии: H 15,9 x W 12,2 x D 3,9 in / H 40,5 x W 31 x D 10 см
Капацитет: 14L
Тежина: 0,74 кг

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
EAN code
0640947793414
Боја
зелена
Модел
No
Големина
15inch
Материјал
Polyester
Case Size
15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 16"

Product declaration