THULE Enroute Strud Daypack Nylon 15"-POTION

SKU
CL-TESD115PO

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ТHULE ранец кој собира лаптоп до 15 инчи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
Pink
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Pink
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец

Product declaration