Tribe Minions Lightning Keyline (22cm)

SKU
conf-tribe-minions-lightning-keyline-mk
Tribe Minions Lightning Keyline (22cm)

Карактеристики:
  • Официјално лиценциран производ
  • Apple MFi сертифициран
  • Висококвалитетен изглед и чувство
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Tribe Minions Lightning Keyline (22cm)

Карактеристики:
  • Официјално лиценциран производ
  • Apple MFi сертифициран
  • Висококвалитетен изглед и чувство
Производител
Tribe
End of life
No
Length
0,2 meters
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
Производител
Tribe
EAN code
8057733135822
Length
0,2 meters
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
Производител
Tribe
EAN code
8057733135044
Length
0,2 meters
Боја
жолта
Компатибилност - адаптер
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017)