15" Tucano Dritta Slim торба

SKU
conf-tucano-dritta-slim-bag-notebook-13-14-macbook-pro-15-mk
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.790 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
3.490 МКД

Достапен производ

Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики:
  • Посветена преграда за iPad и било кои други таблети
  • Удобена лента за на рамо и рамно лежиште за лесно пренесување
  • Тежина: 0.5310г
  • Надворешна големина (cm): 40 x 30 x 7
  • Големина за уреди (cm): 36 x 24.5 x 3
  • Дизајниран за Notebook 13'', Ultrabook 13'', Macbook Pro 15'', MacBook Pro 15” со Retina екран, Notebook 14”, MacBook Pro 13” Late 2016
  • Материјал: полиестер

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Боја
No
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Case Size
No
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)
Производител
Tucano
Weight
0.2500
EAN code
8020252011403
Боја
Black
Големина
15inch
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)
Производител
Tucano
Weight
0.2500
EAN code
8020252011410
Боја
Blue
Големина
15inch
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)

Product declaration