Tucano Livello Up Backpack for ultrabook 15inch and MacBook Pro 15inch - Black

SKU
BKLIVU

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Livello Up е компактен ранец со светли бои, направен од отпорен најлон компатибилен со Ultrabook 15" уреди и MacBook Pro 15" Retina. Има главен заштитен дел за Вашиот лаптоп и додатен дел за вашиот таблет. Livello Up има и додатна преграда за чување на Вашиот паметен телефон и други додатоци. Заддниот дел и прерамките имаат додатна облога од сунѓер за подобар комфорт при пренос.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252046702
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration