Tucano Livello Up Backpack for ultrabook 15inch and MacBook Pro 15inch - Black

SKU
BKLIVU
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
3.490 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

MacBook Pro 16” Sleeve
MacBook Pro 16” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Livello Up е компактен ранец со светли бои, направен од отпорен најлон компатибилен со Ultrabook 15" уреди и MacBook Pro 15" Retina. Има главен заштитен дел за Вашиот лаптоп и додатен дел за вашиот таблет. Livello Up има и додатна преграда за чување на Вашиот паметен телефон и други додатоци. Заддниот дел и прерамките имаат додатна облога од сунѓер за подобар комфорт при пренос.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252046702
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration