15" Tucano Dritta Slim торба - тегет

SKU
BDR1314-B
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT ONE MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
Special Price 1.790 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.790 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

Детали

Tucano Dritta Slim е идеална практична торба за Вашиот Notebook од 13/14 инчи или MacBook Pro 15 инчи. Има дополнителна преграда од страна која Ви дава простор да ставите она што ви е неопходно. Оваа торба го заштитува лаптопот од можни оштетувања.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.2500
EAN code
8020252011410
Боја
Blue
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Бои
Blue
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)

Product declaration