15" Tucano Livello Up ранец - црн

SKU
BKVAR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Голем компактен ранец со високо професионален изглед. Во внатрешниот дел има посебна преграда за заштита на Notebook (до 15.6") од секаков удар. Во предниот дел се наоѓаат прегради за вашиот паметен телефон, батерии, пенкала и бизнис картички. На двете страни се наоѓаат две прегради за носење на вода или чадор. На задниот дел има рачка за транспорт.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252055117
Боја
Matte Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration