UAG Plasma case Ice clear - MacBook Pro 13" 2016

SKU
UAG-MBP13-4G-L-IC

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
Weight
0.2000
Боја
Metallic sky
Големина
No
Бои
Crystal
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration