UAG Plasma case Ice clear - MacBook Pro 13" 2016

SKU
UAG-MBP13-4G-L-IC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
Weight
0.2000
Боја
Metallic sky
Големина
No
Бои
Crystal
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration