Withings Body BMI Wi-fi вага

SKU
conf-nokia-body-bmi-wi-fi-scale-si
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Withings Thermo
Withings Thermo
7.590 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Special Price 6.590 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
16.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Withings Body Scan Connected Health Station - Black
33.990 МКД

Достапен производ

iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
2.390 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
8.690 МКД

Достапен производ

Детали

Wi-Fi вага која ја користи патентираната технологија Position Control ™ за да обезбеди најдобар начин за одржување на телесната тежина. Nokia Body дава инстант фидбек на екранот, така што автоматски се синхронизира со вашиот паметен телефон за да ги следи промените со текот на времето и да ви помогне да ја постигнете идеалната тежина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Withings
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Капацитет
No
HomeKit compatibility
No
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Wireless connection
N/A
Wired Connection
N/A
Коментар
N/A
Производител
Withings
Weight
2.0000
EAN code
3700546702518
Боја
Black
Connectivity
Bluetooth
Димензија и тежина
327 x 327 x 23 mm
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Сензори
Čtyři váhové senzory 5 - 180 Kg, patentovaný senzor postavení na váze, přesnost 100g
Батерија
4x 1.5V baterie (AAA)
Výdrž na jedno nabití až 18 měsíců
Производител
Withings
Weight
2.0000
EAN code
3700546702525
Боја
White
Connectivity
Bluetooth
Димензија и тежина
327 x 327 x 23 mm
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Сензори
Čtyři váhové senzory 5 - 180 Kg, patentovaný senzor postavení na váze, přesnost 100g
Батерија
4x 1.5V baterie (AAA)
Výdrž na jedno nabití až 18 měsíců

Product declaration