"XtremeMac removable Privacy Screen Protector for 13"" MacBook Pro Type-C"

SKU
XMPRIV-MBP13

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете ги вашите информации во јавна средина и лесно го отстранувате екранот секогаш кога сакате, благодарение на магнетниот систем.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
XtremeMac
Големина
No
Материјал
Glass
HomeKit compatibility
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration