38mm Space Black Link Bracelet

SKU
MU993ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
195949057038
Големина
One Size
Материјал
Stainless Steel
Apple Watch compatibility
38 mm, 40 mm, 41 mm

Product declaration