45mm Cargo Khaki Nike Sport Band - M/L

SKU
MUVD3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
195949103087
Case Size
45mm
Боја
Cargo Khaki Nike Sport Band
Големина
M/L
Case size
45 mm
Материјал
Fluoroelastomer
Apple Watch compatibility
42 mm, 44 mm, 45 mm, Apple Watch 49mm

Product declaration