45mm Light Pink Sport Loop

SKU
MT5F3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194253949831
Case Size
45mm
Боја
Nicki Pink
Големина
45 mm
Case size
45 mm
Материјал
Woven Nylon
Apple Watch compatibility
42 mm, 44 mm, 45 mm, Apple Watch 49mm

Product declaration