Adonit SelfieStick, black

SKU
ADPGTB

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Bluetooth Selfie Stick Tripod - Компактен селфи-стап 2-во-1 со вграден статив и далечински управувач со Bluetooth. Прозводник со статична должина со стабилна должина - Проширлива должина од 273мм до 600мм. Со компактен и лесен дизајн, можете да го носите секаде со вас и да снимате се наоколу додека патувате. 2-во-1 селфи-статив може да се префрли во режим на селфи или на статив 360 °.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Adonit
EAN code
847663022983
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
HomeKit compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus

Product declaration