Apple Magic Keyboard со Touch ID - INT ENG

SKU
MK293Z/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252542729
Боја
Silver
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
International English keyboard
Mac компатибилност
iMac 24", Mac mini M1, MacBook Air M1, MacBook Pro M1
Тастатура
International English Keyboard

Product declaration