Apple Magic Keyboard за 11" iPad Pro/Air - INT English - Black

SKU
MXQT2Z/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Комплетно новата Magic Keyboard е фантастична придружба на твојот нов iPad Pro. Го носи најдоброто корисничко искуство за пишување на iPad, trackpad кој отвара нови начини за користење на новиот iPadOS, USB-C влез за полнење како и предна и задна заштита. Новата Magic Keyboard има лебдечки дизајн кој Ви овозможува магнетски да го прикачите Вашиот нов iPad Pro и лесно да го прилагодите аголот како најмногу ти одговара.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199600164
Боја
Black
Големина
11"
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
International English keyboard
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (4. gen), iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 5, iPad Air 4
Тастатура
International English Keyboard

Product declaration