Apple Smart Keyboard Folio за 11-инчен iPad Pro - INT ENG

SKU
MXNK2Z/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Новата Smart Keyboard Folio е дизајнирана да Ви овозможи одлично искуство за пишување со целосна големина секогаш кога ви е потребна. Нема потреба од батерии или поврзување. Неговиот издржлив лесен капак ги штити предниот и задниот дел на Вашиот нов 11-инчен iPad Pro. Едноставно прикачете го вашиот нов iPad Pro и пишувајте слободно. Компатибилна со 11-инчниот iPad Pro 2018 и 2020.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199568655
Боја
Black
Големина
11"
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
US English keyboard
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 5, iPad Air 4
Тастатура
US English keyboard

Product declaration