Decoded AirCase за AirPods - црна

SKU
D9APC2BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Decoded
EAN code
8719992410644
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Fake leather
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2

Product declaration