Decoded AirCase за AirPods - црна

SKU
D9APC2BK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Decoded
EAN code
8719992410644
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Fake leather
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2

Product declaration