NEXT ONE ЕКО маска за iPhone 12 Pro Max - зелена

SKU
IPH-6.7-ECO-GREEN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002024
Боја
Green
Големина
No
Бои
Green
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max

Product declaration