NEXT ONE ЕКО маска за iPhone 12 Pro Max - црвена

SKU
IPH-6.7-ECO-RED
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002017
Боја
Red
Големина
No
Бои
Red
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max

Product declaration