Incase 1M 2.0 USB C to USB C Cable - Black

SKU
INPW300209-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Истовремено наполнете ги и синхронизирајте ги уредите со USB-C со ефикасноста и безбедноста на USB-C кабелот Incase од 1 метар.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450145778
Големина
1m
End of life
No
Length
1 meter
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
USB-C
Compatibility
USB-C

Product declaration