iSTYLE Hero case iPhone XR - Transparent

SKU
PL32910101000005
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049139273
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane), Acrylic glass
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration