EPICO TWIGGY GLOSS transparent XIR

SKU
42410101000002
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration