NextOne трансапарентна маска за iPhone 11

SKU
IPH11-GLSCASE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11