NextOne силиконска маска за iPhone 11 - црвена

SKU
IPH11-SCASE-RED

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Слични производи

NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11
NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11
Special Price 1.090 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Lens Glass screen protection for iPhone 11
Lens Glass screen protection for iPhone 11
Special Price 490 МКД
Regular Price 800 МКД

Достапен производ

NextOne - Tempered Glass Screen Protector for iPhone 11
NextOne - Tempered Glass Screen Protector for iPhone 11
2.190 МКД

Достапен производ

NextOne силиконска маска за iPhone 11 - црна
NextOne силиконска маска за iPhone 11 - црна
2.190 МКД

Достапен производ

NextOne трансапарентна маска за iPhone 11
NextOne трансапарентна маска за iPhone 11
2.190 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157000778
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration