NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 mini - црвена

SKU
IPH5.4-SCASE-RED
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157001737
Боја
Red
Големина
No
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration