NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 mini - мента

SKU
IPH5.4-SCASE-MINT
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
Бледо зелена
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration