NEXT ONE ЕКО маска за iPhone 12 mini - црна

SKU
IPH-5.4-ECO-BLACK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157001928
Боја
Black
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration