NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 mini - зелена

SKU
IPH5.4-SCASE-GREEN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
Leaf Green
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration