NEXT ONE транспарентна маска за iPhone 12 mini

SKU
IPH5.4-CLRCASE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157001898
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration