iSTYLE Silicone Cover AirPods 2nd gen - Black

SKU
PL9911101300006
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049114386
Боја
Black
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging
Compatibility
AirPods

Product declaration