iSTYLE Silicone Cover AirPods 2nd gen - Pink

SKU
PL9911102300006

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
Боја
светло розева
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging

Product declaration