iSTYLE Silicone Cover AirPods 2nd gen - Pink

SKU
PL9911102300006

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049114393
Боја
Light Pink
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging

Product declaration