iSTYLE Silicone Cover AirPods 2nd gen - Red

SKU
PL9911101400004

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049114409
Боја
Red
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging

Product declaration