iSTYLE Silicone Cover AirPods 2nd gen - Red

SKU
PL9911101400004

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049114409
Боја
Red
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging

Product declaration