Logitech Keys-to-go Black

SKU
920-006710

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Logitech Keys-to-go Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
EAN code
5099206055513
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
No
Бои
Black

Product declaration