(DEMO) MacBook Air 11” I5 Dual core 1.6ghz | 4GB | 128GB SSD | Intel HD Graphics 6000 | International Keyboard | Early 2015

SKU
D_MJVM2ZE/A

 Што е демо уред?

Доколку сакаш да купиш демо уред, би требало да го знаеш следново:

  1. Производот е отворен, изваден од кутијата.
  2. Произоводот има тримесечна гаранција.
  3. Производот е активиран за демонстрација во салон.

Demo уредот не можеш да го купиш преку нашиот webshop, туку единствено во iSTYLE продавницата во која се наоѓа моментално. Провери подолу на оваа страница во кој салон уредот е достапен. Или прашај го нашиот продажен тим. За дополнителни прашања пиши ни на e-mail.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MacBook Air M1 13.3" 8 CPU | 7 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
MacBook Air M1 13.3" 8 CPU | 7 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
Special Price 57.699 МКД
Regular Price 72.690 МКД

Достапен производ

MacBook Air M2 13.6" 8 CPU | 8 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Midnight
MacBook Air M2 13.6" 8 CPU | 8 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Midnight
Special Price 71.990 МКД
Regular Price 79.790 МКД

Достапен производ

MacBook Pro M3 14" | 8 CPU | 10 GPU | 512GB | Space Gray
MacBook Pro M3 14" | 8 CPU | 10 GPU | 512GB | Space Gray
Special Price 118.990 МКД
Regular Price 121.090 МКД

Достапен производ

MacBook Air M1 13.3" 8 CPU | 7 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Silver
MacBook Air M1 13.3" 8 CPU | 7 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Silver
Special Price 57.699 МКД
Regular Price 72.690 МКД

Достапен производ

MacBook Air M2 13.6" 8 CPU | 8 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
MacBook Air M2 13.6" 8 CPU | 8 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
Special Price 71.990 МКД
Regular Price 79.790 МКД

Достапен производ

MacBook Pro M3 14" | 8 CPU | 10 GPU | 1 TB | Space Gray
MacBook Pro M3 14" | 8 CPU | 10 GPU | 1 TB | Space Gray
Special Price 129.990 МКД
Regular Price 134.690 МКД

Достапен производ

Apple MBA 13.3 GLD/8C CPU/7C GPU/8GB/256GB-CRO
Apple MBA 13.3 GLD/8C CPU/7C GPU/8GB/256GB-CRO
Special Price 57.699 МКД
Regular Price 72.690 МКД

Достапен производ

MacBook Air M2 15.3” 8 CPU | 10 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
MacBook Air M2 15.3” 8 CPU | 10 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Space Gray
Special Price 87.990 МКД
Regular Price 97.490 МКД

Достапен производ

Детали

MacBook Air 11" i5 Dual-core 1.6GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 6000 INT KB

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
1.0800
EAN code
888462392747
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
128 GB
Processor GHz
1.6GHz dual-core Core i5
Turbo Boost
Turbo Boost up to 2.7GHz
Меморија
4 GB
Дисплеј
11"
Резолуција
1366 x 768
Graphics
Intel HD Graphics 6000
Graphics memory
Integrated
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 4.0
Thunderbolt
Thunderbolt 2
SD-Card
No
Тастатура
International English keyboard
Touch Bar
No

Product declaration