Nanoleaf Canvas Expansion Pack - 4 панели

SKU
NL29-0001SW-4PK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надополнете го Вашиот веќе постоечки дизајн со додавање на повеќе панели со Nanoleaf Canvas Expansion Pack. Што вклучува пакувањето?

 • [4] Canvas Light Squares
 • [4] Linkers for connecting panels and Controller
 • [21] Double-sided adhesive Mounting Tape
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Nanoleaf
  EAN code
  628110858047
  Боја
  Other
  Големина
  No
  Connectivity
  Wi-Fi
  Материјал
  Plastic
  HomeKit compatibility
  No

  Product declaration