Krovna slika - Hello pomlad

Пролет

Провери ги нашите супер понуди за убави денови.

iPhone

Напреден систем на камера со феноменален приказ на екранот. Издржлива конструкција. Брзи, паметни и економични чипови. Долго траење на батеријата. Има толку многу причини поради кои iPhone е популарен во деловниот и во приватниот свет.

Сите модели
Промо
Slika izdelka

iPhone 15 Pro Max

од 87.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 15 Pro

од 71.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 15 Plus

од 64.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 15

од 55.690 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Slika izdelka

iPhone 14 Pro

од 91.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 14 Plus

од 63.690 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 14

од 47.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 13

од 40.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPhone 12

од 34.990 МКД

или 12 × - МКДна месец*

Slika izdelka

iPhone 11

од 31.900 МКД

или 12 × - МКДна месец*


Mac

Уживајте во неверојатните перформанси на Mac компјутери. Револуционерните Apple чипови, екстремно брз SSD и фантастичен дисплеи кој ќе ја подигне твојата продуктивност, креативност и забава на едно ново ниво.

Сите модели
Промо
Slika izdelka

13-инчен MacBook Air M1

од 57.690 МКД

или 24 × - МКДна месец*

Slika izdelka

13-инчен MacBook Air M2

од 71.990 МКД

или 24 × - МКДна месец*

Slika izdelka

15-инчен MacBook Air M2

од 87.999 МКД

или 24 × - МКДна месец*

Slika izdelka

14-инчен MacBook Pro M3

од 117.990 МКД

или 24 × - МКДна месец*

Slika izdelka

Mac mini M2

од 43.090 МКД

или 24 × - МКДна месец*


iPad

Секој iPad ќе ти обезбеди тебе и на твојот тим разноврсност, преносливост и едноставно користење. Продуктивност и во движење!

Сите модели
Промо
Slika izdelka

iPad Pro

од 65.390 МКД

од 70.090 МКД

или 24 × 7.897 МКДна месец*

Slika izdelka

iPad Air

од 41.590 МКД

од 46.390 МКД

или 24 × 5.417 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPad 10. gen

од 24.990 МКД

од 34.790 МКД

или 24 × 3.158 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

iPad 9. gen

од 21.990 МКД

од 26.090 МКД

или 24 × 2.627 МКДна месец*


Apple Watch

Совршен партнер за вежбање, напреден извор на податоци за вашето здравје и уред кој ќе ве држи поврзани со она што е најважно за вас. Apple Watch е совршен часовник за поздрав начин на живот.

Сите модели
Slika izdelka

Apple Watch Ultra 2

од 50.990 МКД

од 56.690 МКД

или 12 × 6.712 МКДна месец*

Slika izdelka

Apple Watch Ultra 1

од 44.990 МКД

од 49.590 МКД

или 12 × 6.712 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

Apple Watch S9

од 25.790 МКД

од 28.290 МКД

или 12 × 3.101 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

Apple Watch SE

од 15.990 МКД

од 17.590 МКД

или 12 × 1.890 МКДна месец*


AirPods

Магична поврзаност на твоите уреди. Се поврзуваат со еден допир, нудат персонализиран просторен звук, споделуваат аудио снимки и автоматско префрлување помеѓу твојот iPhone, iPad и Mac компјутер.

Сите модели
Промо
Slika izdelka

AirPods (2. generacije)

од 9.490 МКД

од 10.790 МКД

или 12 × 1.048 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

AirPods (3. generacije)

од 12.490 МКД

од 14.590 МКД

или 12 × 1.421 МКДна месец*

Промо
Slika izdelka

AirPods Pro (2. generacije)

од 17.990 МКД

од 20.390 МКД

или 12 × 1.947 МКДна месец*


Додатоци

Нашата понуда на квалитетни додатоци е подготвена да ги задоволи сите твој потреби. Ќе пронајдеш се што ти треба за максимално искористување на твоите уреди.

Сите додатоци
Slika izdelka

Mac додатоци

Slika izdelka

iPhone додатоци

Slika izdelka

iPad додатоци

Slika izdelka

Apple Watch додатоци

Дополнителни информации

Времетраење на промоцијата?
Почнува од 2 май завршува на 31 май 2024 година, освен ако не е поинаку наведено на страницата за производот.
Купување на рати?
iStyle нуди можност за купување до 48 рати целосно онлајн од удобноста на твојот дом. Повеќе информации на следниот линкwww.istyle.mk/finansiranje .
Компатибилност со други кампањи и промоции
Оваа акција не може да се комбинира со други кампањи, промоции и акции, освен со понудата Старо за ново.
Како можам да добијам попуст?
Можеш да добиеш попуст на сите производи од понудата кои се достапни за време на промоцијата и кои се со намалена цена. Понудата важи само за производи кои се достапни во продавниците.
Како можам да дознаам повеќе?
За повеќе информации, испратете ни е-пошта store@istyle.mk, или посетете еден од нашите продажни салони..