SATECHI Wired Keyboard - Space Gray

SKU
ST-AMWKM

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Жичена нумеричка Satechi тастатура за Mac.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.8100
Боја
Space Gray
Големина
No
Connectivity
USB
Тастатура
US English keyboard
Бои
Space Gray
Тастатура
US English keyboard

Product declaration