SATECHI Wired Keyboard - Space Gray

SKU
ST-AMWKM

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Жичена нумеричка Satechi тастатура за Mac.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.8100
Боја
Space Gray
Големина
No
Connectivity
USB
Тастатура
US English keyboard
Бои
Space Gray
Тастатура
US English keyboard

Product declaration