SATECHI Aluminium Mouse Pad Silver

SKU
ST-AMPAD
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.4800
EAN code
879961004118
Боја
Silver
Бои
Silver
Compatibility
Apple Magic mouse 2

Product declaration