SATECHI Aluminium Mouse Pad Space Gray

SKU
ST-AMPADM

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.4800
EAN code
879961006525
Боја
Space Gray
Бои
Space Gray
Compatibility
Apple Magic mouse 2

Product declaration