Next One 3D Black Glass for iPhone 7/8 Plus

SKU
IPH-8PLUS-3D-B
 

Достапност

Слични производи

iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown
iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown
Special Price 2.990 МКД
Regular Price 4.790 МКД

Достапен производ

Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case
Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case
Special Price 2.990 МКД
Regular Price 4.790 МКД

Достапен производ

Artwizz SeeJacket Folio for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black
Artwizz SeeJacket Folio for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black
Special Price 1.590 МКД
Regular Price 1.990 МКД

Достапен производ

3D White Glass for iPhone 7/8 Plus
3D White Glass for iPhone 7/8 Plus
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

3D NextOne стаклената фолија е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет. Супериорниот квалитет на материјалот нуди заштита од гребење

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
Weight
0.0000
EAN code
6427157000099
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration