iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown

SKU
MQHK2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496836
Боја
цврвеникаво кафеава
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Saddle Brown
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Што има во кутијата?
Коментар
N/A

Product declaration