Artwizz SeeJacket Folio for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black

SKU
1354-1885
 

Достапност

Слични производи

3D White Glass for iPhone 7/8 Plus
3D White Glass for iPhone 7/8 Plus
2.190 МКД

Достапен производ

Next One 3D Black Glass for iPhone 7/8 Plus
Next One 3D Black Glass for iPhone 7/8 Plus
2.190 МКД

Достапен производ

Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case
Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case
Special Price 2.990 МКД
Regular Price 4.790 МКД

Достапен производ

iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown
iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case - Saddle Brown
Special Price 2.990 МКД
Regular Price 4.790 МКД

Достапен производ

Детали

Artwizz SeeJacket® Folio овозможува потполна заштита на Вашиот iPhone 7 - и тоа се во елегантниот дизајн. Потполна заштита Artwizz SeeJacket овозможува целосна заштита на Вашиот уред.Благодарение на вградениот магнет,Вашиот уред е безбедно затворен и го штити од несакани гребнатини,нечистотија и удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881354
Боја
Black
Модел
No
Големина
iPhone 7 Plus/8 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Материјал
Textile, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration