iSTYLE Type-C HUB PAD(for Apple iPad Pro

SKU
conf-istyle-type-c-hub-pad-mk
Боја
Space Gray %
Silver %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Проширете ги можностите на вашиот iPad Pro со iStyle USB Type-C HUB-от специјално дизајниран за него. Овој HUB го олеснува поврзувањето на вашиот iPad Pro со додавање 2K HDMI и USB-A 3.0 влез, SD / Micro SD читачи на картички, 3,5 милиметарски аудио влез и USB-C PD 3.0 влез.

 • 1x Thunderbolt/USB-C PD
 • 1x HDMI
 • 1x SD Card Reader
 • 1x Micro SD Card Reader
 • 1x Audio jack
 • 1x USB-A
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  iSTYLE
  Големина
  No
  MagSafe compatibility
  No
  Производител
  iSTYLE
  Weight
  0.1500
  EAN code
  8596049113075
  Боја
  Space Gray
  Компатибилност - адаптер
  3.5mm mini-jack, HDMI, USB
  iPad компатибилност
  iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11" (1. gen)
  Производител
  iSTYLE
  Weight
  0.1500
  EAN code
  8596049113099
  Боја
  Silver
  Компатибилност - адаптер
  3.5mm mini-jack, HDMI, USB 3, USB-C
  iPad компатибилност
  iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11" (1. gen)

  Product declaration