Apple HDMI to DVI Adapter Cable

SKU
MJVU2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Apple HDMI to DVI адаптерот ви овозможува да го поврзете вашиот Mac со вграден HDMI® на DVI-екранот или проекторот. Можете да користите надворешен екран како примарен приказ, да го проширите вашиот десктоп на втор екран или да работите во режим на пресликување со проекторот, за да можете да видите што гледа вашата публика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
888462110365
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Mac компатибилност
Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Compatibility
Mac mini, Mac Pro, MacBook Pro 15"
Compatibility
Mac Models 15-inch MacBook Pro Mac Pro Mac mini - Thunderbolt 3 (USB-C)
Што има во кутијата?
Apple HDMI to DVI Adapter кабел

Product declaration