NEXT USB-C Essentials Multiport Adapter

SKU
PD-ESS-HUB
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Овој адаптер содржи: 1x USB 3.0 - брзина до 5Gbps и поддршка за брзо полнење (PD) 1x USB 2.0 - брзина до 480Mbp 1x HDMI со поддршка за 4K HD 1x Читач Micro/SD картица

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002758
Боја
Space Gray
Connectivity
USB-C
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB, USB 3

Product declaration